NUOMOS SĄLYGOS


NUOMOJAMI AUTOMOBILIAI
Nuomojami automobiliai yra techniškai tvarkingi, patikrinti ir paruošti ilgoms kelionėms. Siūlome nuo 2 iki 30 dienų trukmės nuomos laikotarpiui.
 
MINIMALUS NUOMOS LAIKOTARPIS
Minimalus automobilio nuomos laikotarpis yra 2 paros
 
NUOMOS TERITORIJA IR RIDA
Automobiliai nuomojami važiuoti visoje Europos sąjungoje. Suteikiama vidutiniška 500 km/parą  rida. Viršijus – taikomi papildomi mokesčiai (0,09 Eur/km).


UŽSAKYMAS
Rezervacija patvirtinama elektroniniu paštu. Pagal Jūsų užklausą ir pateiktus duomenis mes paruošiame preliminarią nuomos sutartį ir atsiunčiame Jums. Perskaitę ir įsitikinę, kad visi duomenys teisingi ir sąlygos Jus tenkina - patvirtinate.
 
VAIRUOTOJO DOKUMENTAI
Prieš išsinuomodamas automobilį, klientas turi pateikti vairuotojo pažymėjimą. Nuomojame TIK LIETUVOS piliečiams ir turintiems mažiausiai 2 metų vairavimo patirtį. Jei automobilį pageidauja vairuoti ne tik Nuomininkas, praneškite apie tai nuomos pradžioje ir įtrauksime papildomus vairuotojus į nuomos sutartį (iki 4 vairuotojų)
 
KAINA
Automobilių nuomos kainos nurodytos su PVM.  Į  kainą įskaičiuota: civilinis draudimas, KASKO ir 24/7 Gamintojo garantija su pagalba kelyje EUROPOS sąjungoje.
 
AUTOMOBILIO IŠDAVIMAS / GRĄŽINIMAS
Automobilius galima pasiimti ir grąžinti mūsų biure Žalgirio g. 88, Vilniuje darbo dienomis 8:00-11:00 val. / 13:00-16:00 val   Automobilio pasiėmimas  ne darbo metu (nuo 17:00 iki 21:00) ir savaitgaliais 8:00-21:00 val.  - 10 EUR;
Nemokamas automobilio pristatymas Vilniuje -  nuomojantis daugiau kaip 7 paras. 
 
ATSISKAITYMAS
Nuomos mokestis sumokamas nuomos laikotarpio pradžioje, iki automobilio pasiėmimo momento. Galima atiskaityti išankstiniu banko pavedimu arba grynaisiais pinigais.
 
UŽSTATAS
Užstatas 400 Eur. Galima mokėti pavadimu arba grynaisiais. 
 
DRAUDIMAS
Mikroautobusas apdraustas TPVCA (Transporto priemonių savininkų ir valdytojų civilinės atsakomybės) privalomuoju draudimu ir KASKO draudimu su 600 Eur franšize.
 
GEDIMAI, AVARIJOS IR PAKAITINIS AUTOMOBILIS
Mikroautobusui galioja gamintojo garantija su pagalba kelyje visoje Europos sąjungoje. Gedimo atveju pakaitiniu automobiliu, viešbučiu, taksi ir pan. rupinasi gamintojas.
Jeigu nuomos metu automobilis patenka į autoįvykį, po kurio nebegali būti saugiai eksploatuojamas  - automobilio nutempimu iš įvykio vietos, remontu arba pargabenimu į Vilnių bei pakaitiniu automobiliu rūpinasi Kasko draudimo bendrovė.
 
DEGALAI
Automobiliai išnuomojami ir grąžinami su pilnu kuro baku (TIK dyzelinas). Klientui grąžinus automobilį su nepilnu baku kuro, klientas turi sumokėti kuro pripildymo mokestį (10 EUR) ir sumą už trūkstamą kuro kiekį.
 
KET / DRAUDIMAI

Automobilio Nuomininkas prisiima visišką atsakomybę dėl kelių eismo taisyklių laikymosi ar nesilaikymo automobilio nuomos metu. Gavę pranešimą apie KET pažeidimus, informuojame apie tai klientą. Jam greitai nesuregavus - perduodame kliento duomenis policijai arba kitai atsakingai institucijai. 
Automobiliuose draudžiama rūkyti bei važiuoti didesniu nei 130 km/h greičiu. 

 
FORCE MAJEURE
Jei rezervuotas automobilis pakliuvo į autoįvykį, sugedo ar iškilo kitos nenumatytos aplinkybės, mes prieš protingą terminą įspėję klientą turime teisę atšaukti automobilio rezervaciją