Nuomos sąlygos

NUOMOJAMI AUTOMOBILIAI

Visi nuomojami automobiliai yra techniškai tvarkingi, patikrinti ir paruošti ilgoms kelionėms. Siūlome nuo 2 dienų iki 12 mėnesių  trukmės nuomos laikotarpiui.

 

MINIMALUS NUOMOS LAIKOTARPIS

Minimalus automobilio nuomos laikotarpis yra 2 paros (48 val) 

 

NUOMOS TERITORIJA IR RIDA

Automobiliai nuomojami važiuoti Lietuvoje. Suteikiama vidutiniška 400 km/parą arba 2500 km/mėn rida. Viršijus – taikomi papildomi mokesčiai. Atskiru susitarimu galima važiuoti į netolimą užsienį (tokiu atveju pagalba kelyje prireikus rūpinasi pats klientas)


UŽSAKYMAS

Rezervacija patvirtinama elektroniniu paštu. Pagal Jūsų užklausą ir pateiktus duomenis mes paruošiame preliminarią nuomos sutartį ir atsiunčiame Jums. Perskaitę ir įsitikinę, kad visi duomenys teisingi ir sąlygos Jus tenkina - patvirtinate. 

 

VAIRUOTOJO DOKUMENTAI

Prieš išsinuomodamas automobilį, klientas turi pateikti vairuotojo pažymėjimą. Nuomojame TIK LIETUVOS piliečiams ir turintiems mažiausiai 2 metų vairavimo patirtį. Vairuotojams, turintiems 1 m., bet neturintiems 2 m. stažo paliekama galimybė išsinuomoti automobilį - imamas papildomas 150 Eur užstatas. Jei automobilį pageidauja vairuoti ne tik Nuomininkas, praneškite apie tai nuomos pradžioje ir įtrauksime papildomus vairuotojus į nuomos sutartį.

 

KAINA

Automobilių nuomos kainos nurodytos su PVM.  Į  kainą įskaičiuota: civilinis draudimas, KASKO draudimas ir 24/7 pagalba kelyje LIETUVOJE. 

 
AUTOMOBILIO IŠDAVIMAS / GRĄŽINIMAS

Automobilius galima pasiimti ir grąžinti mūsų biure Žalgirio g. 88, Vilniuje darbo dienomis 9:00-17:00 val.   Automobilio pasiėmimas  ne darbo metu (nuo 18:00 iki 21:00) ir savaitgaliais 9:00-21:00 val.  - 10 EUR; Automobilio pristatymas ir/ar pasiėmimas Vilniaus mieste - 15 Eur/paslauga (ne visada įmanomas). Visos papildomos paslaugos tik iš anksto suderinus ir pagal išankstinį apmokėjimą. 

Nuolatiniams klientams – galimybė pasiimti ir grąžinti bet kuriu paros metu be papildomų mokesčių

 

ATSISKAITYMAS

Nuomos mokestis sumokamas nuomos laikotarpio pradžioje, iki automobilio pasiėmimo momento. Galima atiskaityti išankstiniu banko pavedimu arba grynaisiais pinigais.

 
UŽSTATAS

Priklausomai nuo automobilio - standartinis užstatas eksploatuojant Lietuvoje yra 100-150 EUR.  

 
DRAUDIMAS

Visi nuomojami automobiliai yra apdrausti TPVCA (Transporto priemonių savininkų ir valdytojų civilinės atsakomybės) privalomuoju draudimu.

KASKO Draudimas galioja tik Lietuvoje. Važiuojant į kitas Europos sąjungos šalis Kasko draudimui skaičiuojama papildoma įmoka. Nuomininko asmeninė atsakomybė įvykus draudiminiam įvykiui yra 300 EUR.

 

GEDIMAI, AVARIJOS IR PAKAITINIS AUTOMOBILIS

Jeigu nuomos metu automobilis sugenda arba patenka į autoįvykį LIETUVOJE - automobilio nutempimu iš įvykio vietos, remontu arba pargabenimu į Vilnių bei pakaitiniu automobiliu rūpinamės MES.

Jeigu nuomos metu automobilis sugenda arba patenka į autoįvykį UŽSIENYJE - automobilio nutempimu iš įvykio vietos, remontu arba pargabenimu į Vilnių bei pakaitiniu automobiliu rūpinasi klientas. Šias paslaugas klientas UŽSIENYJE dengia SAVO LĖŠOMIS . Už būtinajį remontą sumokėtą sumą kompensuojame MES pagal serviso pateiktą sąskaitą faktūrą, nepriklausomai kurioje šalyje buvo atliktas remontas.

  

DEGALAI

Automobiliai išnuomojami ir grąžinami su pilnu kuro baku (TIK dyzelinas). Klientui grąžinus automobilį su nepilnu baku kuro, klientas turi sumokėti kuro pripildymo mokestį (10 EUR) ir sumą už trūkstamą kuro kiekį.

 
KET

Automobilio Nuomininkas prisiima visišką atsakomybę dėl kelių eismo taisyklių laikymosi ar nesilaikymo automobilio nuomos metu. Gavę pranešimą apie KET pažeidimus, informuojame apie tai klientą. Jam greitai nesuregavus - perduodame kliento duomenis policijai arba kitai atsakingai institucijai. 

  

FORCE MAJEURE

Jei rezervuotas automobilis pakliuvo į autoįvykį, sugedo ar iškilo kitos nenumatytos aplinkybės, mes prieš protingą terminą įspėję klientą turime teisę atšaukti automobilio rezervaciją